Piegāde un apmaksa

 • Pasūtījumu piegāde tiek veikta izmantojot Omniva, Latvijas Pasts, DPD, Cargobus pakalpojumus. Piegādes cena sakot no 5,00€, atkarībā no pakas lieluma, svara un piegādes adreses.

 • Pasūtījumu piegāde uz Baltijas valstīm - Igauniju un Lietuvu - cena sakot no 7 EUR, atkarība no pakas lieluma, svara un piegādes adreses

 • Preču nosūtīšana notiek 24 stundu laikā pēc 100% rēķina samaksas.

 • Preču rezervēšanas un iegādes noteikumi: preces tiek rezervētas ja apmaksai izrakstītais rēķins tiek apmaksāts nekavējoties


  Mūsu rekvizīti

  Kompānija SIA Miller LUX
  Reģ. Nr. 43603080624
  Banka SWEDBANK
  Konts LV94HABA0551044671287
  Adrese Rīga, Krišjāņa Barona iela 52
  Tālrunis 29518795, 20497496
  E-pasts info@tiare.lv

Atgriešanas nosacījumi

Latvijas Republikas likuma "Par patērētāju aizsardzību" 12. pants un Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības attiekties no līguma 14(četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atdot preci pārdevējam.

Lūdzu ņemiet vērā, ka dažas produktu kategorijas (smaržas, oinments) netiek pieņemtas atpakaļ.

Atdodot preci, tai jābūt neizmantotai un ar ražotāja oriģinālām atzīmēm. Saskaņā ar PTAL 12. panta 6. punktu Pircējs ir atbildīgs par atgrieztās preces uzturēšanu tādā pašā stāvoklī, kādā tā tika saņemta. Precei jābūt nelietotai, bez tabakas, smaržām vai citām smaržvielām, bez traipiem (kosmētika, sviedri u.c.), oriģinālajā izgatavotajā iepakojumā un ar visiem ietvertajiem aksesuāriem, ar pievienotiem dokumentiem.

 Tiare.lv ir tiesības neņemt produktu atpakaļ, ja:

 • Produkts pieder pie noteiktas kategorijas, proti, smaržas.
 • Izstrādājums ir lietots.
 • Produkts ir sabojājies/bojāts
 • Prece ir bez oriģinālā iepakojuma. Attiecībā uz aizzīmogotiem produktiem tiesības tos atgriezt attiecas tikai uz neatvērtiem iepakojumiem. Aizzīmogota kosmētika un dabiskie produkti, kas tiek atgriezti, jāietin to oriģinākajā, neatvērtajā iepakojumā.
 • Produkts bez oriģinālām etiķetēm un uzlīmēm.
 • Ja defektu izraisa produkta izmantošana citiem mērķiem, nevis tiem, kam tas nav paredzēts
 • Nav sniegti pirkuma pierādījumu dokumenti (gadījumā, ja maksājums tiek veikts birojā vai kurjeram)

 

Kā atgriezt

Preču atteikuma gadījumā, lūdzu, rakstiet mums brīvā formā, kādas preces un kāda iemesla dēļ jūs atgriežat, minot pārdošanas pasūtījuma numuru un nosūtot to pa e-pastu sales@tiare.lv (Lūdzu ņemiet vērā, ka smaržas nav pieņemamas atgriešanai!)

Jebkuras preces jāatdod veikalā personīgi vai pa Valsts pastu uz šādu adresi: "SIA Miller LUX" Krišjāņa Barona iela 52, Rīga, LV-1011, Latvija.

Tajā ir jāiekļauj visi dokumenti, kuros ir ieraksts par priekšmetu saņemšanu (rēķins, pasta kvīts), kā arī aizpildītais kompensācijas pieteikums.
 

Svarīgi! Visus ar preču atgriešanu saistītos izdevumus sedz pircējs!

 

Atmaksa

      Ja visi atgriešanas nosacījumi ir izpildīti, mēs garantējam maksājumu veikt 30 dienu laikā pēc preču saņemšanas mūsu birojā. No jums samaksātā summa tiks atdota pilnībā, bet bez nosūtīšanas izmaksām! Nauda tiks pārskaitīta uz jūsu kontu.