Sveicam Jūs mūsu mājas lapā!

Rīgas centrā atrodas mājīgs kosmētikas veikaliņš "Tiare". Atklājot “skaistuma noslēpumus”, mūsu veikals jau 20 gadus piedāvā Latvijā populārā itāļu zīmola "L`Erbolario" un "L'Erboristica" produkciju un arī franču kosmētiku "Pauline Viardot". Tas ir plašs ādas un matu kopšanas līdzekļu klāsts, higiēnas preces un smaržas gan vīriešiem, gan sievietēm. Tie radīti pēc senām receptēm, no dabīgām sastāvdaļām: augu ekstraktiem, pirmšķirīgām augļu un augu eļļām, vitamīniem.

Sortimentā ir dažādas produktu sērijas. Pieejami visdažādākie sejas kopšanas līdzekļi – gan attīrošie, gan efektīvi serumi, krēmi un maskas. Visi produkti radīti pēc tradicionālām fitokosmētikas receptēm, izmantotas jaunākās zinātniskās kosmetoloģijas izstrādnes. Šie līdzekļi ir ideāli ikdienas lietošanai pat visjutīgākajai un maigākajai ādai. Pateicoties sabalansētajam sastāvam, dabīgie kosmētiskie līdzekļi nodrošina pilnvērtīgu un saudzīgu kopšanu, maigu aizsardzību pret ārējo faktoru ietekmi. Arī izstrādāta bērnu maigās ādas kopšanas līdzekļu sērija pašiem mazākajiem klientiem.

Jūsu uzmanībai arī tiek piedāvāta unikāla dizaina itāļu zīmola "Janeke" galantērija, kura drīz atzīmēs 200 gadu jubileju. Tie ir gan eleganti spoguļi, dažāda dizaina sukas un ķemmes.

Savas pastāvēšanas laikā veikals "Tiare" iekarojis pircēju mīlestību un uzticību. Konsultanti palīdzēs piemeklēt jums nepieciešamās kosmētikas līdzekļus, piedāvās izmēģināt produkciju un iepazīties ar piedāvātajiem aromātiem. No sortimenta varēsiet izvēlēties lielisku dāvanu tuviniekiem un draugiem. To ievietos firmas dāvanu kastītē. Nāciet uz mūsu veikalu "Tiare", lai atklātu sava skaistuma noslēpumu!