Sejas krēms "Laika palēnināšanas formula" nobriedušai ādai, barojošs 50 ml

  40,00 € 40,00 € 40.0 EUR

  40,00 €

  Šī kombinācija nepastāv.

  Pievienot grozam

  Visiem ādas tipiem.  Atklājiet sava skaistuma noslēpumu!


  Pārējie
  Tilpums (ml) 40
  Izcelsmes valsts 🇮🇹 Italy


  Satur avokado eļļu, E vitamīnu, farnezolu un pantotēnskābi. Nav eļļains, patīkams lietošanā - īsta barība jūsu ādai. Avokādo eļļa nodrošina ādai īpašu aizsardzību un maigumu. Pateicoties līdzībai ar ādas lipīdiem, tā saglabā mitrumu šūnās un mīkstina epidermu, veicot arī aizsargfunkciju. Farnezolam arī piemīt stipras bioloģiskās īpašības. To iegūst no rozēm, akācijām, ceriņiem, ozolu sūnām un sandalkoka. Zinātniski testējot ir atklātas tā unikālās īpašības. Firma L'Erbolario to ir izvēlējusies lietot jo:

  1. Tas palīdz audiem saglabāt optimālu fizioloģisko stāvokli.

  2. Tam ir mīkstinoša un tonizējoša iedarbība.

  3. Tas redzami uzlabo ādas mehāniskās īpašības (elastību un plastiku), veicinot grumbu un ādas nelīdzenumu samazināšanos.

  4. Normalizē lipīdu slāni, kas aizsargā ādu.

  5. Paaugstina ādas spēju saglabāt mitrumu, kas ir svarīgi nakts miera laikā, jo īpaši nobriedušai ādai, vai tādai, kam nepieciešama īpaša aprūpe. Savukārt, E vitamīns, ko sauc arī par jaunības vitamīnu, palīdz pretoties brīvo radikāļu ietekmei.

  Lietošana: uz iepriekš attīrītas un tonizētas ādas vienmērīgi uzklāt nelielu krēma daudzumu, un maigi iemasēt. Šī produkta drošība ir klīniski pārbaudīta.

  Šis ir lietotāja nesen apskatīto produktu priekšskatījums.
  Kad lietotājs būs redzējis vismaz vienu produktu, šis fragments būs redzams.

  Nesen skatītie produkti